בעקבות עשרות שיחות ו- SMS-ים שהגיעו אלינו ואליי מכם היום, מכל רחבי הארץ ומכל תפקיד; מנהלים, טכנאים, רכזים ונציגים החלטתי לכתוב לכם בפנייה אישית וראשונה מאז החל מהלך ההתאגדות בשם בוועד.

אתמול בשעות אחה"צ נשלחה הודעה לכלל עובדי החברה ובה הוזמנתם כולכם לכנס הסברה אשר עונה לכל השאלות לגבי הקמת הוועד ומטרתו העילאית – שיפור תנאי ההעסקה שלנו.

מיד לאחר מכן הגיבה החברה וקבעה ישיבות פתע לכל מחלקה, באורח פלא בדיוק בשעת הכנס.

המצחיק הוא שבבתי המשפט פלאפון מצהירה כי "מכירה ומכבדת בזכות העובדים להתאגד", אך בפועל, המציאות בשטח שונה לחלוטין ודוגמאות יש בשפע.

אנו רואים בתגובה זו כאות כניעה מצד ההנהלה לעצם קיומו של הוועד שהקמנו. הבחירה לחייב מאות עובדים להישאר במפ"אות כדי למנוע הגעה לכנס מעידה על עקשנותה הבוטה של ההנהלה שלא להכיר בוועד, אך בעצם בתגובתה היא לא רק מכירה בו, היא גורמת לכם, לכולכם חבריי היקרים, להבין שהגיעה העת לשינוי. הגיע הזמן שלנו לדאוג לעצמנו! לזכויותינו! בחברה המצליחה והרווחית בה אנו עובדים ועמלים כה קשה מידיי יום.

אנו מודיעים לכם כאן חד משמעית – אי אפשר לעצור את ההתאגדות הזו!

העוצמה שלנו כאשר אנחנו יחד אדירה ואף דמות בכירה ככל שתהיה לא תצליח למנוע מעובדיה קיום זכות דמוקרטית שנקראת "התאגדות".

קרוב ל- 1700 עובדים הביעו תמיכתם במהלך ועוד רבים וטובים מבינים את חשיבותו ותומכים בנו ומסייעים מאחורי הקלעים.

אנו מתחייבים להעביר לכולכם את המסרים, הנקודות החשובות, השאלות והתשובות אשר יעלו בכנס הקרוב ומזמינים אתכם להמשיך ולפנות אלינו בכל עניין, נושא, בעיה או שאלה.

שלכם ובשבילכם,
מתן גור-ארי
וחברי וועד הפעולה

שחר
11/11/2012 10:12:56 pm

מתן אתה אגדה

ReplyLeave a Reply.